Зразковий Ансамбль східного танцю "Орхідея"

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 11:10

 

Ансамбль східного танцю "Орхідея" був створений на базі Рівненського міськог ПДМ у 2006 році на базі клубу шанувальників арабського танцю. Засновником, керівником та балетмейстером-постановщиком є Оксана Пінська, педагог-інструктор - Валентина Кисельчук. 

На базі клубу займаються діти різного віку: 
- молодша група віком від 5 до 10 років;
- середня - від 10 до 13 років;
- старша - від 14 до 17 років.

При клубі існує ансамбль східного танцю "Орхідея", учасниками якого є як вихованці ПДМ, так і студенти і дорослі. Вихованці клубу та ансамблю приймають участь у змаганнях з Belly dance різного рівня та ведуть активну концертну діяльність в різноманітних заходах ПДМ та міста. Колектив ансамблю був запрошений на міжнародний народно-фольклорний фестиваль "Танцююча Європа", що проходив у м. Краків та м. Сабове Баяне, Польща у серпні 2007 року.

За 2007 рік учасниці побували у різних куточках України, (Хмельницький, Львів, Миколаїв, черкаси, Одеса, Євпаторія, Тернопіль, Геніческ, Київ) підвищуючи рівень таецювальної майстерності та постійно вивчаючи мистецтво арабского танцю. Вихованці клубу були учасницями Чемпіонату Європи з Belly dance серед юніорів у м. Хмельницькому та Чемпіонаті Світу у м. Москва, Росія. 

Репертуарний план Ансамблю східного танцю "Орхідея":
1. "Казка Нілу" - класичний Belly dance
2. "Трайбл дует" 
3. "Андалузький" 
4. "Саіді Аль Асайя"
5. "Ешта-соло"
6. "Саіді-соло"
7. "Класичний Belly dance" - соло 
8. "Лейла" - соло класика.

Художній керівник - Оксана Пінська
тренер, балетмейстер-постановник, професійний суддя УФСТ вищої категорії

Більше можна дізнатися на сайті Ансамблю orchideya.jimdo.com