Розклад занять Центру гуманітарної освіти

Розклад занять Центру гуманітарної освіти на 2017-2018 навчальний рік (на І семестр)

Навчальна група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Центр розвитку дітей

«Бебі академія»

(каб. № 210)

 

 

 

 

 

 

 

Група короткотривалого перебування

900 – 1300     Пізнав.-природ. розвиток

Логічні ігри

Ігр. д-сть

Обр. м-цтво

Ігр. д-сть

 

900 – 1300       

Емоц.-цінніс. Розвиток

Анг. мова

Хореографія

Логічні ігри

Ігр. д-сть

900 – 1300        

Розв. мовлення

Розв. дріб. мотор.

Дитина і довк.

Ігр. д-сть

Ритм. музикув.

900 – 1300       

Логіко-мат. розв.

Анг. мова

Фіз. вих

Розв. дрібн. моторики

Ігр. д-сть

900 – 1300    

Предм.-пізнав. розвиток

Фіз. вих

Розв. дрібн. моторики

Розв. мовлення

Ігр. д-сть

 

 

Група

розвитку 1

 

1700 – 1730

Анг. мова

 

1740 – 1810

Розв. мовлення

 

1820 – 1850

Образ. мист-во

 

1700 – 1730

Англійська мова

 

1740 – 1810

Розв. міркування

 

1820 – 1850

Обр. м-цтво

 

 

 

 

Група

розвитку 2

 

 

 

 

1700 – 1730

Анг. мова

 

1740 – 1810

Розв. міркування

 

1820 – 1850

Розв. мовлення

 

1700 – 1730

Обр. м-цтво

 

1740 – 1810

Обр. М-цтво

 

1820 – 1850

Анг. мова

 

Група

розвитку 3

 

 

1700 – 1730

Роза. мовлення

 

1740 – 1810

Розв. міркування

 

1820 – 1850

Обр. м-цтво

 

 

1700 – 1730

Анг. мова

 

1740 – 1810

Розв. міркування

 

1820 – 1850

Розв. мовлення

 

 

Клуб «Лінгвіст»

Англійська

мова

Степанов Н.А.

 

 

 

 

 

1230 – 1410   (210)

Група №1

 

1415 – 1640   (210)

Група №2

 

Клуб

«Юний археолог»

Чекурков В.С.

1900 – 2125(208а)

Археологія та історія

 

 

 

 

 

1900 – 2125 (208а)

Археологія та історія

 

1300 – 15.35

       (208а)

Археологія та історія

Школа професійної журналістики

Савуляк Р.О.

1700 – 1925 (208д)

Основи журналістики

 

 

 

1700 – 1925  (208д)

Телевізійна журналістика

 

 

Молодіжна редакція

"Без секретів"

Савуляк Р.О.

 

 

 

 

 

1200 – 1425 (208д)

Практична журналістика

 

Молодіжна палата ПДМ

Степанов Н.А.

 

 

 

 

1830 – 2055  (209)

Школа лідера

 

 

Школа лідера

Парламент дітей м. Рівне

Шаркова Р.А.

1600 – 1825  (209)

Соціальні практики

 

1600 – 1825  (209)

Гр. № 1

 

1600 – 1825  (209)

Гр. № 2

 

 

 

 

Рада дублерів

ПДМ

Шаркова Р.А.

 

 

 

 

 

1000 – 1225(209)

Соц. практики. Керування проектами

 

Центр

соціальних

ініціатив

Степанов Н.А.

 

 

1830 – 2055  (209)

Теорія соціальної роботи і волонтерства

 

 

1600 – 1825 (209)

Проектна діяльність

 

МАН

Етнологія

Хомеча Н.А.

 

1545 – 1720  (РДГУ, ауд. 404)

 

1545 – 1720  (РДГУ, ауд. 404)

 

1000 – 1135  (РДГУ, ауд. 404)

 

МАН

Археологія

Кукурудза А.Р.

 

1500 – 1725 

(РБМК, ІІ корпус, каб. №2а)

 

 

1500 – 1725

 (РМБК, ІІ корпус, каб. №2а)

 

 

МАН

Фольклористика

Гордійчук О.О.

 

 

1530 – 1935 (208а)