ПСИХОЛОГ, ВИКЛАДАЧ, ТРЕНЕР РАННЬОГО РОЗВИТКУ

Батьків, вихованців та педагогів Палацу дітей та молоді запрошую на безкоштовні консультації.

Психологічна служба ПДМ: 
Ольга Нестерук-Володимирець - практичний психолог, керівник секції МАН ПДМа «Психологія», сімейний психолог

Графік роботи психолога Ольги Нестерук-Володимирець
Пн - Птн 9.00 – 18.00

Запрошуються учні 8-11 класів, які цікавляться психологією і бажають шукати відповіді на психологічні запитання, які в них виникають самостійно в дослідницько-експериментальних проектах. 

За інформацією звертатися тел. 097 4671 612 - Ольга Володимирівна

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ПДМ

БУЛІНГ – хто під прицілом?

Статистика: згідно досліджень, булінг починає виявлятись в молодших класах (7-10 років) і досягає піку в середній школі(14 років). В старших класах його інтенсивність знижується.

  • Чи можливо підготувати дитину до жорстокої поведінки однолітків, навчити поводити себе так, щоб не бути ані жертвою, ані мучителем?
  • Що робити, якщо син або дочка стали обєктами цькування?

УЧАСНИКИ БУЛІНГУ

     Читати більше про булінг >>>>>

ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА

Якщо  дитина сама влаштовує цькування, лається, зачинає шкільні війни - швидше за все, вона зганяє домашню агресію на інших дітях. Вдома на неї кричать, а може бути, тато з мамою постійно сваряться між собою. Таку дитину обов'язково треба відвести до психолога. Краще піти разом - до сімейного. Вона сама не хоче ні над ким знущатися, і їй треба допомогти.

Читати більше >>>>>

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

      Порядок роботи комісії

  1. Метою діяльності комісії є припинення випадку булінгу в закладі освіти; відновлення та нормалізація стосунків, створення сприятливих умов для подальшого здобуття освіти; оцінка потреб сторін булінгу.
  2. Діяльність комісії здійснюється на принципах: законності, верховенства права, поваги та дотримання прав і свобод людини, неупередженого ставлення до сторін булінгу (цькування), відкритості та прозорості, конфіденційності та захисту персональних даних, невідкладного реагування, комплексного підходу до розгляду випадку булінгу (цькування), нетерпимості до булінгу (цькування) та визначення його суспільної небезпеки.

Комісія у своїй діяльності забезпечує дотримання вимог Законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних».

Читати більше >>>>>

Протидія домашньому насильству

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Читати більше про домашнє насильство >>>>>

ШТРАФИ, які передбачено за знущання

-   Моральне чи фізичне насильство, агресія – 340-850 грн.
-   Дії з особливою жорстокістю, повторне порушення – 850-1700 грн.
-   Приховування вчителем факту цькування – 1700-3400 грн, або виправні роботи строком до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.
Якщо правопорушення вчинили неповнолітні до 16 років, штраф сплачуватимуть батьки.

ФОРМА ЗАЯВИ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ​

Заява заповнюється державною мовою, розбірливим почерком. Виправлення не допускаються. У заяві необхідно вказати:
-   прізвище, ім’я, по батькові заявника, адресу фактичного проживання, контактний телефон;
-   навести розгорнутий виклад фактів щодо виявлених випадків булінгу (цькування);
-   зазначити дату подання заяви та підписати особисто.

Законодавство про БУЛІНГ >>>>>