Програма Х Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt»

 

Програма Х Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt»

1 листопада (середа)

16.00О. Степнова «Двоє в ліфті, не рахуючи текілу» 16+, комедія клаустрофобія, позаконкурсний показ - ГОСТІ фестивалю – Творча ініціатива «THEATRUM MUNDI» (м.Чернігів  (глядацька зала ПДМ)

17.30 – Відкриття фестивалю (глядацька зала ПДМ)

18.00Творча зустріч з Народним артистом України, лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка БОГДАНОМ БЕНЮКОМ (глядацька зала ПДМ)

20.00 – К. Мітані «Академія сміху» 16+, трагікомедія ЛАБОРАТОРІЯ СУЧАСНОЇ ДРАМАТУРГІЇ І РЕЖИСУРИ (м. Рівне) (сцена глядацької зали ПДМ)

2 листопада (четвер)

9.30 майстер-клас із сценічної мови від актриси Рівненського академічного обласного українського музично-драматичного театру Ніни Ніколаєвої (зала масових заходів ПДМ)

11.00 Ю. Чеповецький «ДОБРИЙ ХОРТОН» 6+, дитяча музична казка – Народний театральний колектив «СМАЙЛ» (м. Конотоп) (глядацька зала ПДМ)

12.30 – К.Чуковський «Мийдодір» 6+, казкова історія для замазур та чистьох – Дитяча театральна студія «ЛЯЛЬКОВІ СХОДИНКИ» (м. Рівне) (театр-студія ПДМ)

14.00  - М.Ладо «Дуже проста історія» 14+, притча про кохання – Народний театр-студія «ЧУДЕСА В РЕШЕТЕ» (смт. Пісочин) (глядацька зала ПДМ)

16.00 Ж. Ануй «Оркестр» 16+, трагіфарс – Навчальний  театр кафедри режисури РДГУ «СХОДЖЕННЯ» (м. Рівне) (театр «Сонях», вул. Богоявленська, 9)

17.00 Н. Гілевич «Не праклінай, што я люблю...» 14+, музично-поетична моновистава, позаконкурсний показ  Театр одного актора «ЗНІЧ» Білоруської державної філармонії (м. Мінськ, Білорусь) (Будинок культури цементників, м. Здолбунів)

18.00 – «Відчуй себе» 14+, вистава-пошук за творами  Г.Козютинської,  Д. Діра, Д. Тищенка – Естрадний театр «ШАРЖ»  Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) (Рівненський обласний академічний театр ляльок)

19.30 - В. Єршов «Ангел мій» 16+, містична драма  – Молодіжний театр «КАЖАН» (м. Здолбунів) (театр-студія ПДМ)

21.15Спільний проект DS «SLUCHADLO» (м. Нітра, Словаччина)  та театральної лабораторії «ВІДСУТНІСТЬ» Рівненського ПДМ 16+ (глядацька зала ПДМ)

3 листопада (п’ятниця)

9.30 майстер-клас із сценічного руху від випускника Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, учасника танцювального колективу «Apache Crew»  Володимира Марчука (зала масових заходів ПДМ)

11.00 – Ш. Спішак «Увесь Гамлет» за мотивами трагедії «Гамлет» В. Шекспіра14+, - DS «SLUCHADLO» (м. Нітра, Словаччина) (театр-студія ПДМ)

12.30 Р. Кіплінг «Мауглі» 10+, казка джунглівДитячий  народний театр «СОРВАНЦЫ» (м. Харків) (глядацька зала ПДМ)

14.30 – С. Алексієвич «Останні свідки» 12+, документальна драмаТеатр-студія «ЗЕЛЕНЕ ЯБЛУКО» (м. Мінськ, Білорусь) (театр-студія ПДМ)

16.00 – А. Васильєв «Соло для самотнього серця» 16+, фантазія на одну дію –  Навчальний театр-студія «НА ТРЕТЬОМУ ПОВЕРСІ» кафедри режисури РДГУ (м. Рівне) (Рівненський  обласний академічний муздрамтеатр, мала сцена)

16.00 –  Ю. Чеповецький «ДОБРИЙ ХОРТОН» 6+, дитяча музична казка, позаконкурсний показ  Народний театральний колектив «СМАЙЛ» (м. Конотоп)(Будинок культури цементників, м. Здолбунів)

18.30 - «Божественна комедія» 14+, вистава-мюзикл за мотивами однойменної п’єси Ісідора Штока, - Креативна група «PLAYS STATIONS» Національного університету культури і мистецтв (м. Київ) (глядацька зала ПДМ)

20.00 – Т. Вільямс «Крик, або Вистава для двох»,  - Навчальний театр кафедри режисури РДГУ «ПРИЗМА» (м. Рівне) (театр-студія ПДМ)

4 листопада (субота)

9.30 – майстер-клас із майстерності актора від актора Білоруського державного театру юного глядача, провідного майстра сцени Миколи Леончика (зала масових заходів ПДМ)

11.00 – Ян Дрда «Ігри з дияволом» 16+,- Театр «TOFF» (м. Домброва Гурніча, Польща) (театр-студія ПДМ)

12.30 – В. Красногоров «Собака» 14+, трагедіяТеатральна студія «ГРА» (м. Запоріжжя) (театр «Сонях», вул. Богоявленська, 9)

14.00Б. Срблянович «Не дитячі ігри» 16+,драма -  Народний театр «СОНЯХ» (м. Рівне) (театр-студія ПДМ)

15.30 А. Чехов «Дядя Ваня» 16+ -НАРОДНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР  (м. Чернівці) (глядацька зала ПДМ)

17.00 Володимир та Олег Преснякови «Тероризм 2.0» -

Театр-студія «SPLASH» 18+ (м. Київ) (театр «Сонях», вул. Богоявленська, 9)

19.30 Габріель Гарсіа Маркес «O scutkoch a jestvovaniach» (Про діяння і буття),трагікомедія за мотивами оповідання «Стариган із крилами» 16+ -CELCOM MALE DIVADLO (Старий Тєков, Словаччина)  та KUSY CUKRU (м. Кремніца, Словаччина)(Рівненський  обласний академічний муздрамтеатр, мала сцена)      

21.00Ж. Жене «Служниці» 16+, драма абсурду, позаконкурсний показ  -Театральна лабораторія «ВІДСУТНІСТЬ» (м. Рівне) (театр-студія ПДМ)

5 листопада (неділя)

9.30 – майстер-клас із драматургії від режисера-постановника Брестського академічного театру драми, драматурга Тимофія Ільєвського (театр-студія ПДМ)

11.00 – О. Володін «Дві стріли» 14+, детектив кам’яного віку на дві дії - Дитячо-юнацька театральна студія «НУ І ДІТКИ» (м. Полтава) (глядацька зала ПДМ)

14.00 – Н. Гілевич «Не праклінай, што я люблю...» 14+, музично-поетична моновистава, позаконкурсний показ  фестивалю –  Театр одного актора «ЗНІЧ» Білоруськ