Артем Качановський став переможцем на міжнародному турнірі з Ґо у Відні

В напруженій і драматичній боротьбі  03.11.2019, в австрійському Відні завершився 6-й міжнародний турнір Шовкового шляху (6th Silk Road International City Weiqi Invitation Tournament), в якому приймали участь провідні європейські спортсмени та китайські спортсмени-любителі. Змагання організовані спільно Китайською Асоціацією Вейчі та Європейською Фередацією Ґо.

 Переможцем турніру став наш майстер спорту України міжнародного класу, 2-й професійний дан Європейської Федерації Ґо, Артем Качановський.

Вісім турів наполегливої та безкомпромісної боротьби, за результатами якої визначилась трійка призерів. Без програшів в цьому турнірі не було жодного спортсмена. Призерами стали троє  учасників, які зуміли набрати найбільше очок. А ось місця між ними визначались складніше. Третє місце (росіянин Ілля Шикшин) визначили за коефіцієнтом Бухгольця. А ось претенденти на 1 і 2 місця здобули не лише однакову кількість очок, а й абсолютно ідентичні коефіцієнти. Тому місце між ними визначилось за результатами особистої зустрічі. В цікавій напруженій партії нашому Артему вдалось на мінімальні 0,5 очка обіграти китайського лідера і завдяки цьому  спортсен став переможцем турніру.