Молодіжна палата Палацу дітей та молоді черговий раз реалізує програму «Загублені у часі. 2.0»

Молодіжна палата Палацу дітей та молоді черговий раз реалізує програму «Загублені у часі. 2.0» 21 – 22 вересня 2019 за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Рівненського виконавчого комітету, старшокласники-депутати Парламенту дітей м.Рівне  вирушили до КП ДСОК «Електронік-Рівне» . Дводенний активний тренінг розпочався із вправ на командотворення та командну взаємодію на свіжому повітрі серед лісу. Перший день завершився біля лідерської ватри, де молодь разом з педагогами смажили сосиски, маршмелоу, спілкувалися та співали.

Ранок наступного дня розпочався із руханки. Об’єднавши лідерів в три команди вирушили на «головну вправу» – «Поводир» та на  «Мотузковий курс»), який готували та проводили у формі квесту партнери ГО «ФМІ КРИЛА». Завдяки досвідченим інструкторам та надійному спорядженню команди впевнено долали маршрут.

За час реалізації програми, підлітки, котрі були практично не знайомі між собою, по-справжньому здружилися, навчилися взаємодіяти злагоджено та швидко. Навчилися не симулювати, не «халявити», - одним словом, працювати як єдиний організм. Оскільки проходження завдання на точках «Мотузкового курсу» передбачає командну роботу, повну взаємодію та взаємодопомогу та довіру до партнера на важких відрізках маршруту.

Ми дякуємо колективу КП ДСОК «Електронік-Рівне» за теплий прийом, максимальний комфорт та смачну їжу. Програма поєднує в собі відпочинок на природі в зоні комфорту екстрім під контролем досвідчених інструкторів, драйв молодіжних посиденьок біля ватри, комунікативну платформу для здобуття нових знань та навичок має великі шанси користуватися популярністю і в майбутньому.