Вихованець Рівненського міського Палацу дітей та молоді Лев Пилипюк здобув бронзу на Чемпіонаті України зі степу та отримав можливість увійти у збірну України на Чемпіонаті Світу

Вихованець Рівненського міського Палацу дітей та молоді Лев Пилипюк став учасником IV Одеського Міжнародного фестивалю степу, який відбувася з 21 по 25 серпня 2019 року. 
У програмі фестивалю відбувся черговий Чемпіонат України зі степу. Вихованець Профільної Школи сучасної хореографії ПДМ 9 рiчний Лев Пилипюк за рішенням мiжнародного жюрi, до якого увiйшли всi зiрковi тренери фестивалю здобув третє мiсце у вiковiй категорii 8-11 рокiв та отримав можливість увійти у збірну команду України зі степу на Чемпіонат Світу, що відбудеться у Німеччині в кінці цього року.
Цього року для учасників і глядачів підготували яскраву програму за участю світових зірок степу.
Втретє до тренерського складу фестивалю увійшов жива легенда степу - Рубен Санчес Гарсія (Іспанія). Метр танцював на всіх фестивальних майданчиках. Був постановником кількох популярних танцювальних шоу, з якими об'їздив світ. Понад десять років поспіль Рубена Санчеса в якості тренера запрошуюуть кращі степ-фестивалі США, Іспанії, Франції, Греції, Чехії. 
Даніель Борак (Швейцарія). Багаторазовий чемпіон світу зі степу і золотий призер у найрізноманітніших номінаціях, Даніель Борак створив свою танцювальну школу в Швейцарії, викладає в США і здобув любов фанатів завдяки дивовижному поєднанню степу, візуальних мистецтв, перкусії та неперевершеного почуття гумору.
Вперше до Одеси приїздила Міу Накагава (Японія). Міу всього 19 років, але вона вже добре відома в Нью-Йорку, бере участь у бродвейських шоу, зокрема - у знаменитому мюзиклі 42nd Street.
Ще одна зіркова гостя Odessa Tap Festival - Авалон Ратгеб (Великобританія), викладає в Європі і США, а її трупа степ-балету отримала широке визнання на двох континентах.
П'ятим зірковим тренером Odessa Tap Festival традиційно був чемпіон світу зі степу, лідер степ-руху України і керівник Одеського танцювального центру Ostanin Dance Centre Олександр Останін, який є організатором цього заходу - Олександр Останін, чемпіон світу зі степу, лідер степ-руху України. У липні 2019 року Олександр увійшов до ТОП-10 відомого американського танцювального ТВ-проєкту So You Think You Can Dance і відкрив своїм виступом гала-шоу найстарішого і найпрестижнішого степ-фестивалю світу - Сhicago Human Rhythm Project у Чикаго. Олександр Останін також є тренером збірної степістів США.
Учасники IV Одеського міжнародного фестивалю степу - а їх цього разу зібралося 70 з 15 країн світу - за 4 дні фестивалю відвідали понад 30 майстер-класів.
В якості експериментального нововведення цього року відбудувалися ранкові майстер-класи під назвою «Ранок з чемпіонами». Ці класи проводили молоді чемпіони степу, зокрема й українські тренери: чемпіонка світу Карина Савенко з Одеси і чемпіонка України Анастасія Старченко з Києва. 
Щовечора з 21 по 24 серпня учасники фестивалю відкрито демонстрували свою майстерність у різноманітних форматах - від флешмобу і концерту в Літньому театрі до степ-батлу та сейшену на морському узбережжі в супроводі живого звуку.
Головним видовищним заходом Odessa Tap Festival стало фінальне гала-шоу в Одеській філармонії 25 серпня на сцені виступили всі запрошенi зірки.
Вперше цього року - організатори фестивалю пiдготували сюрприз для поціновувачів експериментальної інтернаціональної степ-культури. Зоряні метри Рубен Санчес і Даніель Борак спеціально для учасників фестивалю створили авангардну танцювальну постановку, яку було зрежисовано протягом всіх 4-х фестивальних днів. Результат цієї творчої колаборації зірок представили на гала-шоу. 
У заключному слові на закритті президент УРТ/УФСТ Бусь Ірена Василівна відзначила, що місто Рівне, завдяки професіоналізму керівника Профільноі Школи сучасної хореографіїіНаталіі Сторожук- є третім містом в Україні після Одеси та Києва за розвитком Tap Dance.