ХI Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt»

Одинадцятий рік поспіль, восени, Палац дітей та молоді перетворюється на тетральний вулик, де вирує Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів  «ЛіхтArt». Цьогоріч фестиваль відбуватиметься з 23 по 28 жовтня 2018 року, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»

 

         Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» та Зразкова театральна студія «Маленький принц» Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають в себе найкращі театральні аматорські колективи України та з-за кордону.

Мета фестивалю: підтримка та розвиток  творчих стосунків між театральними колективами України та зарубіжжя, формування спільних гуманістичних поглядів на театральне мистецтво.

Основними завданнями є виявлення талановитих та обдарованих дітей та молоді, підвищення їхнього художнього рівня, поширення та обмін творчим репертуаром театральних колективів, виховання дітей та молоді засобами театрального мистецтва, обмін досвідом у системі естетичного виховання молодого покоління.

 

 Традиційно окрім демонстрації вистав, в рамках фестивалю будуть проводитись тренінги та майстер-класи з сценічної мови, драматургії, майстерності актора, сценічного руху кращими фахівцями Рівного, України та зарубіжжя. Відбудуться «круглі столи» по обговоренню та конструктивній критиці фестивальних вистав.

Журі фестивалю складатимуть фахівці театрального мистецтва.

Унікальність «ЛіхтArtу»  полягає в тому, що він поєднує в собі три категорії: юнацькі театри, молодіжні та студентські навчальні театри спеціалізованих професійних кафедр. В кожній з категорій визначається по 8 номінацій та краща вистава. Краща вистава фестивалю виборює Гран-прі!

Цьогоріч переможці в категоріях та володарі Гран-прі, окрім традиційних відзнак фестивалю (Ліхтарі), отримають грошові винагороди!

 

 

 

Організатори фестивалю:

         logo_new                          loWtjw6hehI                 

  • Рівненський міський Палац дітей та молоді;
  • Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» Палацу дітей та молоді;
  • Зразкова театр-студія «Маленький принц» Палацу дітей та молоді;
  • Театральна студія «ВідСутність» Палацу дітей та молоді
  • Міська громадська організація «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»

 

 

Фестиваль відбувається за сприяння Управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»

 

Співорганізатор фестивалю:

 

                   Будинок культури цементників

Партнери фестивалю:

  • Управління освіти Рівненського міськвиконкому;
  • Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр;
  • Рівненський обласний академічний ляльковий театр;
  • Народний театр «Сонях».

 

Генеральний спонсор фестивалю:

 DU-Cement

 

Вже вп’яте підтримує Міжнародний юнацько-молодіжний фестиваль аматорських театральних колективів «ЛіхтАрт» як Генеральний спонсор.

 

Запрошуємо всіх, хто любить театр, на свято чарівного дійства, емоцій та вражень!