Розклад занять Етнокультурного центру

Розклад занять Етнокультурного центру на 2017-2018 навчальний рік (I семестр)

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Індивідуальні заняття

Традиційний сольний спів

(ТСС)

(Молодцова Л.П.)

 

 

1440-1615 (207а, 208a)

()

 

1430- 1515(207) (1г)

 

1430-1835 (207а)

()

 

 

1430- 1515(207) (1г)

1700- 1745 (207)

()

1215-1350(2г)    

 

Традиційний сольний спів

(ТСС)

(Сливчук І.О.)

1500- 1725(207,80)

  (3г)

1050-1135(1г)     1430-1515  (207) (1г)

1430- 1515(207) (1г)

1430- 1515(207) (1г)

1430- 1515(207)

  (1г)

 

 

 

       Вокальний

     ансамбль (ВА)

(Сливчук І.О.)

 

1000-1135(2г)     (207)

1000-1035(2г)     (207)

 

 

 

 

Навчання грі на

трад. нар. Інструментах

скрипка, сопілка, бубон, барабан, басоля 

Сайчишин А.Ф.

1500- 1545(80)

()

1910-1955  (80) (1г)

1750- 1925 (80)

()

1430- 1925 (80)

 (6 г)

 

1430- 1925 (80)

(6г)

 

 

Навчання грі на трад. нар. інструментах

(бубон, барабан, к-бас, береста, «рубль», гітара )

(Павелко О.К.)

1500- 1545(207а)

()

1640- 1815(80)

()

 

1610-1835  (207a)  (3г)

1430- 1835 (207а) (5 г)

 

1430- 1835 (207а)

(5 г)

 

1030 1205

   (207а)  (2г)

 

 

Навчання грі на трад. нар. інструментах

(сопілка)

(Федоров І.А.)

(з 18.09.2017 року)

 

 

1610- 1835 (207а)

(3 г)

 

 

 

1610- 1835 (207а)

(3 г)

 

 

 

ТСС

 (Гапон Л.Д.)

(з 18.09.2017 року)

 

1000- 1225 (208а)

(3г)

 

 

 

 

 

ТСС

 (Алієва Л.В.)

(з 18.09.2017 року)

 

1730- 1955 (208а)

(3г)

 

 

 

 

 

МАН

 (Ярмола В.С.)

(з 18.09.2017 року)

 

 

 

1700-1925  (208а) (3г)

 

 

 

МАН

 (Алієва Л.В.)

(з 18.09.2017 року)

 

2000-2045  (208а) ()

1730-1815  (208а) ()

2020-2105  (208а) ()

 

 

 

ФЕТ

 (Алієва Л.В.)

(з 18.09.2017 року)

 

 

1820- 1955 (208а)

(2г)

 

 

 

 

 

ФЕТ

 (Ярмола В.С.)

(з 18.09.2017 року)

1820-2045  (207а) (3г)

 

 

 

 

 

 

Групові заняття

Підготовчий

 гурт №1

(Молодцова Л.П.)

(конц.Павелко О.К.)

1810-1915   (207)

(2г.) (ТГС)

 

 

 

1750-1820  (207)

Традиційний побутовий танець 1825-1930(207)

(ТГС)

 

 

Підготовчий гурт

№ 2 (спів)

(Молодцова Л.П.)

(конц.Павелко О.К.)

1700-1805   (207) (2г.) ТГС

                      

 

 

 

1030-1100  (207) (1г)  (ТПТ)

1105-1210 (207) (2г) (ТГС)

 

Підготовчий гурт

ВЕСНЯНКА

(Сливчук І.О.)

(Молодцова Л.П.)

(конц.Павелко О.К конц.Ковальчук В.П..)

 

1520-1655  (207) (2г)  (ТГС)

1700-1745   (2г) (ГЗ) Традиційний побутовий танець

 

1520-1655  (207) (2г)  (ТГС)

 

 

 

 

   Етногурт

Сільсіка музика

(Сливчук І.О.)

 

 

1800-2025  (207)

ТГС (3г)

 

 

 

 

Троїсті музики ЕКЦ

(Сайчишин А.Ф.)

 

 

 

 

1700-1835  (2г)  (80)

Троїсті музики

 

 

 

„Весняночка”

(співочий гурт)

(Сливчук І.О.)

(Молодцова Л.П.)

 

 

1520-1745  

ТГС *,ТПТ *(207)

 

 

 

 

1520-1745    (207)  ТГС

 

 

 

„Весняночка”

(інструмент.  гурт)

(Сайчишин А.Ф.)

 

 

1550-1725     (2г)

(207а)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Веснянка”

(співочий гурт)

(Сливчук І.О.)

(Молодцова Л.П.)

 

1700-1935     

(207, ГЗ)ТГС, ТПТ

 

1700-1925  (207)ТГС

 

 

 

„Веснянка”

(інструмент.  гурт)

(Сайчишин А.Ф.)

1730-1905      (2г)  (207а)

 

 

 

 

 

 

 

„Веснянка”

(Троїсті музики)

(Сайчишин А.Ф.)

 

 

 

1520-1655   (2г)   (80)