Благодійний Марафон-2017 "З вірою в майбутнє"

З 4 до14 травня 2017 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться ХХІI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє».

Програма БМ 2017 Учасники БМ 2017 Відео про БМ

Щодня відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону.

В продовж 10 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу. Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ звітуватимуть про свої здобутки та досягнення власними творчими звітами.

Гостей Благодійного Марафону приємно вразять витвори декоративно-прикладного мистецтва, які вони зможуть придбати на аукціонах. Усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку визначених оргкомітетом дітей та розподілені між учасниками Марафону.

Ними цьогоріч стали:
- Чумак Ольга (Школа образотворчого мистецтва),
- Канькова Поліна (Школа сучасної хореографії),
- Фідря Денис (Школа східних єдиноборств). 

Читати більше про учасників БМ 2017 "З вірою в майбутнє" >>>>>

Матеріальну допомогу отримають Бондаренко Марія та Шпіганович Владислав (Екологічний центр ПДМ), а також діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні. Важливо, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, гостей Марафону, благодійників та спонсорів.

В рамках Благодійного Марафону – 2017 ПДМ святкує: 30 –річчя - «Зразкового художнього колективу» ансамбля спортивного танцю «Ритм». 30 років з дня заснування «Зразкового художнього колективу» фольклорного дитячого гурту «Весняночка». Втретє в рамках Благодійного Марафону проходитиме фольклорно-етнографічне свято «ЕтноКоло ПДМу», яке збирає художні колективи регіону, України, зарубіжжя і стало довгоочікуваним для рівнян. Впродовж 10 днів громада Рівного насолодиться близько 40 заходами. Сам Марафон був започаткований ще 1996 року, і за цей час його учасниками стали майже сотня талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та дітей із особливими потребами. Все заради майбутнього наших дітей!!!

Вартість квитків – 25 гривень - дитячі, 50 гривень – дорослі.

ПРОГРАММА БМ 2017 "З вірою в майбутнє">>>>>

Більше про БМ 2017 "З вірою в майбутнє">>>>>