«ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» відвідає Житомир

В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

7 квітня 2017 року Рівненський Палац дітей та молоді вирушає до Житомирського Центру творчості дітей і молоді із концертною програмою. У святковому дійстві візьмуть участь: ансамбль естрадної пісні "Вітамін" та ансамбль спортивного танцю "Ритм" . На вас чекають запальні танцювальні ритми, та захоплюючі вокальні номери.

Зразковий художній колектив ансамбль естрадної пісні "Вітамін" Рівненського міського Палацу дітей та молоді - це яскраві вокальні сольні номери, та оригінальні ансамблеві композиції. Поєднання народного та сучасного вокального мистецтва, креативні аранжування, все це підкреслює багатогранний талант юних виконавців. Колектив та його солісти є багаторазовими лауреатами і дипломантами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. У складі творчих художніх колективів учні Школи беруть участь у концертних заходах міста, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях. Художній керівник Відмінник освіти України - Бойчук І.

В Ансамбль спортивного танцю "Ритм" був створений в 1985 році. Протягом всього періоду ансамбль став одним із кращих зразків художньої самодіяльності Рівненщини. За високий рівень хореографічного мистецтва в 1993 році ансамбль отримав звання "ЗразковийВ Танцювальні пари, що входять в склад ансамблю, є переможцями, призерами і фіналістами Чемпіонатів, Кубків України, Всеукраїнських змагань.,проводить Чемпіонати України серед дітей та дорослих.Також кращі пари ансамблю неодноразово брали участь у змаганнях за межами України: Молдова, Білорусь, Росія, Литва, Латвія, Польща, Чехія, Словакія, Словенія.. Художні керівники : Відмінник освіти України Людмила Куценко, Відмінник освіти України Володимир Белей.

Рівненський Палац дітей та молоді подарує вихованцям Житомирського Центру творчості дітей і молоді концертну програму 7 квітня 2017 року початок о 16.00 . Море позитивних емоцій гарантуємо! Прес-центр ПДМ