«Слова і ноти» в рамках проекту «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ»

В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

3 квітня 2017 року Рівненський Палац дітей та молоді вирушає до Палацу учнівської молоді м. Луцьк з театралізованою літературно-музичною програмою «Слова і ноти». Захід відбудеться у форматі літературно-музичного кафе, де вихованці літературного об’єднання «Поетарх» та клубу авторської пісні «Музика мрій» познайомлять глядачів зі своїми творами, подарують весняний настрій та незабутні враження.

«Народний художній колектив» літературне об’єднання «Поетарх» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, започаткований у вересні 1983 року як клуб шанувальників поезії - своєрідний осередок творчого спілкування для тих, кому не байдуже Слово. Вісім вихованців «Поетарху» є членами Спілки письменників України. Юні автори друкуються у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних виданнях, підготували 29 власних книг, 37 публікацій збірки поезій вихованців у альманахах та фахових журналах Рівненщини, України. Багато молодих авторів видають свої твори за кошти Грантів. Вже 34 роки незмінним керівником "Поетарху" є Тетяна Горбукова, Відмінник освіти України, нагороджена знаком МОН України «Софія Русова», член Спілки письменників Рівненщини. В день української писемності та мови відбулось нагородження талановитих юних літераторів Рівненщини обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне». Три «поетархівці» визнані переможцями.

«Зразковий художній колектив» клуб авторської пісні «Музика мрій» створений у Палаці дітей та молоді у 2003 році. Головна мета роботи «Зразкового художнього колективу» клубу авторської пісні «Музика мрій» – виховання гармонійно розвиненої особистості; виховання естетичного смаку та любові до музичного мистецтва, залучення дітей та молоді до основ світової музичної культури; розширення загального світогляду через виконання кращих зразків вітчизняної та зарубіжної пісні, а найголовніше авторських пісень, слухання класичної та сучасної музики. Учасниками клубу можуть стати всі, хто любить гітару, сучасну авторську та естрадну пісню, кому подобаються латиноамериканські ритми, хто не тільки хоче слухати, а й відтворити на струнах чарівний світ музики блюзу, джазу чи романсу. Колектив гармонійно поєднав в собі класичну гру, естрадний вокал, авторську пісню. Вихованці клубу отримують можливість творчої самореалізації, самовдосконалення. Керівник клубу „Музика мрій” - Ольга Кондратенко.

Унікальність цих двох колективів беззаперечна, адже саме літературне об’єднання «Поетарх» та клуб авторської пісні «Музика мрій» в поєднанні створюють вінок із музики та поезії, що дарує тепло та душевну гармонію, саме тому варто відвідати театралізовану літературно-музичну програму «Слова і ноти» 3 квітня 2017 року в Палаці учнівської молоді м. Луцьк, до зустрічі!

Прес-центр ПДМ