X ЮВІЛЕЙНИЙ "ЛіхтArt" ЗАПРОШУЄ ГЛЯДАЧІВ

30 Березня стартує X ювілейний Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt» I етап «Весна»

Фестиваль відбуватиметься, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій», в три етапи: І етап – 30 березня 2017 року - Презентаційний (вистава на Великій сцені Рівненського міського Палацу дітей та молоді одного з кращих колективів попередніх фестивалів, програма театральних майстер-класів і офіційна презентація Ювілейного фестивалю) ІІ етап – з 19 по 21 червня 2017 року – Відбірний: - регіональний (проведення регіонального (м. Рівне та область) очного відбору до участі у основному етапі фестивалю); - всеукраїнський, міжнародний (проведення заочного відбору колективів до участі у основному етапі фестивалю). ІІІ етап – з 01 по 05 листопада 2017 року – Основний

1. Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку творчих стосунків між театральними колективами України та зарубіжжя, формування спільних гуманістичних поглядів на театральне мистецтво. 2. Основним завданням фестивалю є виявлення талановитих та обдарованих дітей та молоді, підвищення художнього рівня, поширення та обмін творчим репертуаром театральних колективів, виховання дітей та молоді засобами театрального мистецтва, обмін досвідом у системі естетичного виховання молодого покоління. 3. Організатори фестивалю: - Рівненський міський Палац дітей та молоді; - «Народний художній колектив» молодіжний театр «Від Ліхтаря» Палацу дітей та молоді; - «Зразковий художній колектив» театр-студія «Маленький принц» Палацу дітей та молоді; - «Зразковий художній колектив» театральна лабораторія «ВідСутність»; - Міська громадська організація «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ 4. Співорганізатори фестивалю: - Управління освіти Рівненського міськвиконкому; - Управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому; - Будинок культури цементників (м. Здолбунів)

Програма І етапу фестивалю "ЛіхтArt":

11.00 - Серія театральних майстер-класів (театр-студія ПДМ)

17.00 - Презентація Х Ювілейного Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів "ЛіхтArt". Вистава "Відчуй себе" Естрадного театру "ШАРЖ" Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) (глядацька зала ПДМ)

 

Гості І етапу фестивалю

Естрадний театр “Шарж” Колектив творчої молоді, створений у 2013 році на базі студентів-режисерів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. В 2016 році склад оновився. На чолі з керівниками Валерієм Зайцевим, Юлією Кратко та Вадимом Яцуном, театр створює вистави з якими гастролює містами України та київськими локаціями, організовує та проводить театралізовані заходи. Головна мета колективу — підняти назовні найкращі здатності глядацької душі — щирий сміх, радість, співчуття, захват, захоплення, чуйність, любов...