Разом вирішувати проблеми - просто!

В рамках Всеукраїнського семінару-практикуму відбувася  традиційний Батьківський форум "Батьківська громада ПДМ в системі загального нетвокінгу закладу".Це нова форма спілкування з батьками вихованців Палацу.  За результатами форуму його організатори розробили  "Звернення до батьківської громади Палацу!": 

"Повертаючись до цінностей, які стали особливо важливими в епоху нетвокингу і краудсорсингу, можна зробити висновок, про те, що громада досить легко вирішує те, що одна окрема людина вирішити не може, якщо діяти на принципах:

• довіри і співробітництва

• добровільності і захопленості

• приязності і толерантності

• креативності і зацікавленості

• продуктивності і успішності.

Завжди слід пам’ятати, що перемог досягають ті команди, в яких існують звичайні людські цінності і стосунки, що допомагають долати звичні труднощі і важкі проблеми, які кожному із членів цієї спільноти наодинці подолати було б неможливо. Але сучасні комунікації дозволяють узгоджувати дії і думки людей навіть на великій відстані, використовуючи ресурси нетвокингу і краудсорсингу. Таким чином спільнота Палацу, що складається з учнівського і педагогічного колективу разом із батьківською громадою і позитивно налаштованим суспільством можуть вирішити більшість поставлених задач, за однією умовою – ВСІ РАЗОМ! Краудсо́рсинг – (англ. crowdsourcing, crowd — «натовп» і sourcing — «використання ресурсів») використання будь-яких людських ресурсів для виконання певних виробничих функцій Нетворкінг (англ. networking) — соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання"