Наукова співпраця профільної Школи бізнесу ПДМ та кафедри Обліку і аудиту НУВГП

ШКОЛА БІЗНЕСУ // НОВИНИ // 

21.11.2016 в рамках наукової співпраці профільної Школи бізнесу ПДМ та кафедри Обліку і аудиту НУВГП, було запрошено до участі у проведенні заняття з основ економічної теорії доктора економічних наук, професора Левицьку Світлану Олексіївну. Особливістю цього уроку було таке: показники макроекономіки та циклічність бізнесу розглядалась як українською так й англійською мовами.
Щира подяка за співпрацю!
Керівник профільної Школи бізнесу Любчик Л.О.

28.09.2016 у профільній Школі бізнесу ПДМ, в рамках наукової співпраці з НУВГП, відбулася зустріч з професором, доцентом економічних наук, сертифікованим аудитором Левицькою С.О. В результаті заходу учні дізналися про перспективи напрямку навчання та переваги такої професії як аудитор, бухгалтер, фінансист.
У перспективі сумісні майстер-класи на базі провідної аудиторської фірми, брейн-ринг учнів Школи бізнусу ПДМ зі студентами коледжу НУВГП та Всеукраїнський Фестиваль-конкурс "Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!" (за співпраці та підтримки НУВГП; НУ"Острозька академія"; Управління економіки міста Рівненського міськвиконкому та комерційного банку).