Добро на Різдво - фінал

19 січня в Палаці дітей та молоді  відбулося офіційне закриття четвертої благодійної акції   «Добро на Різдво», яка тривала впродовж місяця. Відтак організатори, а це Палац дітей та молоді і громадська організація «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»,  дякують усім інформаційним партнерам та благодійникам, які долучилися до цієї благородної справи. Адже лише усі разом зуміли зробити цих дітей щасливішими.  

Сироти із Сєвєродоннецька на День святого Миколая отримали подарунки від громадської організації  «Сприяння позашкільній освіті». До збору коштів  долучилися профільна Школа сучасної хореографії Палацу і депутати Парламенту дітей міста Рівне, які незважаючи на сильний мороз і хуртовину, колядували гуртом 8 січня.

 

Отже, мрії усіх дев’яти учасників акції «Добро на Різдво» збулися!

Сироти із Сєвєродонецька Ксенія Кочубєй та Валентин Остапенко  отримали свої подарунки від Палацу ще 19 грудня, коли приїздили до Рівного. Ксенія отримала омріяний фотоапарат, а Валентин – планшет.

Одна за одною збувалися мрії інших учасників акції. Історія братів Романа та Богдана Лебедів викликала справжній резонанс. Окрім того, що хлопці залишилися через неоголошену війну без батька, їх виховує онкохвора мама, якій доводиться боротися за життя. Різдвяні мрії хлопців почали збуватися 31 грудня. На передодні Нового року братів разом з мамою запросили у  Veres Place, щоб подарувати їм омріяні футбольні м’ячі – один з автографами гравців Народної команди, інший просто, щоб грати. Згодом інші добродії подарували хлопцям ще 3 м’ячі. Фарби, пензлі, папір, набори для занять в художній школі, які хлопці теж мріяли отримати на Різдвяні свята, дарували не лише рівняни, а й добрі люди з різних куточків України: з  міста Надвірна що на Івано-Франківщині, з самого Франківська, з Черкас. А ще хлопці чекають посилку з художнім приладдям з Іспанії. Добродій зі Сполучених Штатів, приїхавши на Різдво до своїх родичів у Рівне, привіз родині Лебедів гроші і на подарунки хлопцям, і на лікування мамі.  Відтак, завдяки Палацу дітей та молоді та небайдужим людям, одна благородна справа спровокувала іншу не менш благородну – на лікування онкохворій Вікторії Лебідь гроші перераховували з багатьох міст України.

Аліна Спасіба, яка теж втратися свого тата через війну на Сході України, разом з мамою переїхала з Новоград-Волинська, щоб почати життя з початку. Радості і яскравих емоцій додали на Різдво подарунки для Аліни:  стильний одяг від Льонокомбінату, спортивні кросівки від небайдужого рівнянина і планшет від компанії Реноме.

У найменшої учасниці «Добра» Ані Дусь тато тепер ангел. В це вірить дівчинка. Тато не встиг купити їй планшет, бо загинув в АТО. Але обіцянку тата втілили добрі люди. Збір коштів на цей подарунок організував Борис Бурцев – звичайна людина, як він себе називає. Омріяного величезного ведмедя, майже вдвічі більшого за дівчинку, подарував чоловік, який не захотів афішувати свого імені..

Хворий на аутизм Назар Переходько на Різдво отримав самокат (від підприємця Юрія Мухи) який випробовував просто біля Палацівської ялинки. А згодом  Назар отримав стіл, за яким тепер робитиме уроки, а бонусом до новенького столу - сучасний стілець.

Аутична поведінка та сенсорно-моторна алалія важкого ступеня поки що не дає можливості Марині Усенко розмовляти. Проте Різдвяний подарунок від небайдужих людей може зробити диво. Тепер у Марини є шанс навчитися говорити з допомогою планшета зі спеціальною програмою. Планшет у дівчинки з’явився також завдячуючи Борису Бурцеву. А у день закриття акції Марині подарували ще й великого іграшкового лева. Здоровенну м’яку іграшку Маринка, виявляється, хотіла  давно. Мама дівчинки каже, що жодного разу пройти спокійно мимо вітрини з такими іграшками не вдавалося.

Євген Наум’юк, хлопчик, який відстає у розвитку, не приховував своїх емоцій, коли побачив омріяні санки з кермом (від підприємця з Кременця). А ще тепер Євген має власне ліжко. Вперше саме в Палаці дітей та молоді хлопчик відчув себе щасливим, каже його мама. Тут ніхто не звертав уваги на те, що він інший. Його сприймали таким який він є. 

Четверта благодійна акція «Добро на Різдво» цього разу вийшла далеко за межі міста і навіть України та стала Міжнародною. Все це завдячуючи чудовій ідеї Палацу дітей та молоді, кожному, хто долучився до цієї благородної справи.

Палац дітей та молоді дякує усім, хто розміщував інформацію про учасників акції, хто купував подарунки сам, хто організовував збір коштів серед своїх друзів і добрих знайомих, завдяки тим, хто робив це публічно і завдяки тим, чиї імена ми ніколи не дізнаємося, бо вони так захотіли. Всі разом з Палацом зробили добру справу ім’я якої ДОБРО.