Гостини мера міста Рівного до Палацу дітей та молоді

Двадцять дев'ятого грудня у Палаці дітей та молоді відбулась дев’ята  традиційна передноворічна зустріч Володимира Хомка з активною молоддю міста. Журналісти газети «Без секретів», екологи, представники Парламенту дітей міста Рівне та учні Школи бізнесу ПДМ  мали змогу поспілкуватися з мером міста.
Не зважаючи на те, що на конференції були присутні діти, розмова почалась серйозно і цілком по-дорослому. Міський голова Рівного підбив підсумки року та розповів про проекти, які будуть реалізовані у 2017 році.
Зокрема, міський голова пообіцяв встановити 10 нових «розумних» зупинок , перша буде побудована біля Палацу дітей та молоді. З’являться велодоріжки по двох сторонах вулиці Шухевича та на вулиці Макарова. Будуть встановлені нові світлофори.  У новому році планують побудувати 20 дитячих майданчиків за схемою 10% вартості оплачують жителі будинків, а 90% - влада та відновити 2 дитячих садки. Також мер бажає відродити маршрут номер 13 і створити нові тролейбусні лінії та закупити дуобуси. Хомко повідомив: «Тролейбуси і «Авангард» — моя обіцянка, яку я виконаю попри все». Тому влада вже виділила значні кошти з бюджету на реконструкцію стадіону «Авангард». Проект стадіону буде представлений уже у кінці лютого 2017 року.
Міська влада планує передати парк біля ПДМу у довічну власність палацу та виділити гроші на проект,який передбачає побудову спортивного майданчика  зі встановленням вуличних тренажерів для проведення дозвілля.  Мер сказав, що виділить кошти на Leader Hub на базі палацу.  Leader Hub – це багатофункціональне приміщення для неформального спілкування, навчання та творчості, проведення конференцій, семінарів, лекцій тощо.
Також Володимир Хомкодав добро представникам Парламенту дітей міста Рівного відвідувати засідання міської влади та виділити їм до п’яти  місць у залі.  Голова Парламенту дітей Ольга Булавська розповіла, чому вони хочуть бути присутніми при вирішенні питань, які стосуються міста Рівне:
Найперше ми хочемо побачити як саме проходять засідання в вже досвідчених депутатів, перейняти певний досвід. Оскільки ми зараз теж є депутатами і теж проводимо засідання. Хочеться порівняти ці засідання з нашими та дізнатись як вирішуються проблеми міста, і що взагалі наша влада обговорює на цих зібраннях. Адже можливо хтось з нас в майбутньому теж піде у велику політику.
Завершилась зустріч  привітаннями з зимовими святами та традиційним спільним фото усіх учасників конференції.

вихованці школи професійної журналістики Софія Дорощук та Валерій Чорний

.