Перші подарунки - "Добро на Різдво"

Сьогодні 19 грудня на Миколая в Рівненському міському Палаці дітей офіційно стартувала IV традиційна благодійна акція «Добро на Різдво». Тут вже четверний рік поспіль перетворюють мрії на реальність тим, хто майже втратив надію. «Миколай до мене не прийде...» - можливо так думали за три роки існування акції «Добро на Різдво» 37 діток її учасників. Але на Різдво, як відомо, дива трапляються.

Минулорічна історія маленької хворої на епілепсію, дівчини, яка грає на паперовому піаніно облетіла все місто. Ангеліна мріяла про справжнє фортепіано, але про те, що воно у неї колись буде навіть і не сподівалася. Мама виховує дівчинку сама, грошей вистачає лише на необхідне. Та завдяки акції «Добро на Різдво» мрію Ангеліни втілила у реальність людина з великим серцем. Жінка, яка подарувала дівчинці дорогий музичний інструмент не прагне публічності, і залишилася для Ангеліни своєрідною Різдвяною феєю, завдяки якій талановита дитина тепер має можливість займатися музикою ще й вдома.

Цьогоріч учасниками «Добра» стали 4 дітей загиблих учасників АТО, троє важкохворих діток і двоє сиріт із Сєвєродонецька. Новорічні мрії дітей із Сєвєродонецька здійснилися вже сьогодні. Ксенія Кочубєй відтепер має можливість фотографувати не телефоном, справжнім фотоапаратом. Валентин Остапенко отримав у подарунок планшет, який потрібен йому для навчання. Збулася сьогодні одна мрія шестирічної Анни Дусь – дівчинці подарували ведмедика вдвічі більшого за її саму.

Історії про кожного з діток та про їх мрії відсьогодні покажуть на телебаченні, надрукують в газетах, на сайтах та у соцмережах. Все для того, повернути дітям віру у казку. Тож, Палац дітей та молоді закликає прислухатися і придивитися до кожної дитини і допомогти мріям збутися. Можливо саме завдяки Вам до цих дітей також завітає Миколай. Робіть добро на Різдво.