"Дружба" завжди на висоті!

Вираз «перемогла дружба» для ансамблю народного танцю «Дружба» ПДМ не просто популярне словосполучення, а справжнє кредо. «Дружба» привезла у Рівне чергову перемогу. Вона стала першою у фіналі 10-го ювілейного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Усі ми діти твої, Україно!», який проходив з 14 липня по 3 серпня в Одесі у дитячому таборі «Молода гвардія». Фестиваль проходив у рамках 60-річчя з дня відкриття табору та був присвячений 25-річчю з дня Незалежності України. У фестивалі-конкурсі брали участь дитячі колективи з усієї України, а також колективи, які представляли національні меншини, що проживають в Україні. Всього у конкурсі взяло участь 1200 дітей.

Особливістю нинішнього фестивалю було те, що його учасники створювали номери разом з дітьми з вадами слуху. Це було поєднання на одній сцені вокально-хорового мистецтва, хореографії і мови жестів. Саме мовою жестів під час виступів зал підтримував юних артистів. Майстер-клас з вивчення жестової мови у таборі проводили під час усієї зміни. Така практика дала можливість безперешкодно спілкуватися усім дітям між собою.

Перебування дітей в «Молодій гвардії» організатори фестивалю зробили максимально корисним - таборові заходи, купання в Чорному морі, засмагання під південним сонцем та екскурсії в Одесі. Апогеєм фестивалю став гала-концерт лауреатів та членів журі.