Cпівпраця Школи бізнесу та кафедри облік та аудит НУВГП

ШКОЛА БІЗНЕСУ // НОВИНИ // 

Учні профільної Школи бізнесу ПДМ особливі. Наваливши на себе глибу шкільного матеріалу, вони йдуть і знову працюють мозком. Роблять, на перший погляд, нудну роботу: пишуть конспекти, формують баланс, розраховують податки, складають бізнес-проект, обраховують всі показники для його реалізації, здають іспити, заліки. Все як дорослі. Може здатися, що у цих дітей багато вільного часу? НІ! Це діти здебільшого ліцейні, гімназійні..., а ще такі, що навчаються ще за кількома напрямками. Ми пишаємось цими учнями, адже вони серйозніші за більшість дорослих, адже вони вже зараз хочуть бути грамотними, не залежно від того, який подальший напрямок навчання оберуть. Економічна обізнаність - це дорога у світ впевнених в собі людей. А тим, хто продовжить навчання за обраним напрямком, буде надзвичайно просто і легко здобувати вищу освіту.
17.10.2016 у стінах однієї з провідних аудиторських фірм було проведено нестандартний урок для учнів профільної Школи бізнесу ПДМ, які навчаються за спеціалізацією "Комерційна діяльність, бухгалтерський облік та аудит". Цей захід є результатом плідної співпраці Школи бізнесу та кафедри облік та аудит НУВГП. Кожен учень отримав роздатковий матеріал, підготовлений провідними науковцями та практиками облікової, податкової. аудиторської сфер.
Щира подяка нашим науковим партнерам: Лазаришиній І.Д. - д.е.н., професору, завідувачу кафедри обліку та аудиту; Левицькій С.О. - д.е.н., професору НУВГП; Антонюк О.Р. - к.е.н., доценту, Боровику О.М. - ст.викладачеві кафедри обліку і аудиту НУВГП, Матвійчук І.М. - начальнику відділу організації роботи ДПІ у м. Рівному, а також Павлюку С.І. - аудитору, заслуженому юристу країни, директору АФ "Нива-аудит" за надану можливість проведення заходу безпосередньо в стінах аудиторської фірми.
Керівник профільної Школи бізнесу РМ ПДМ Любчик Л.О.