Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє"

ХХV традиційний Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" – 2020

«…Про людство встигнеш
Про людей подумай!..»
О.Ірванець

Традиційний Благодійний марафон -2020 Палацу дітей та молоді, незмінно і по-особливому, стартує в Рівному.

Унікальний проект благодійності під незмінним гаслом «З вірою в майбутнє» у двадцять п’яте реалізовуватиме Рівненський міський Палац дітей та молоді. Незважаючи на суворі обмеження через карантин у закладі вирішили бути послідовними, не дивлячись на виклики і абсолютно нереальні проблеми, викликані світовою пандемією. Традиційна щорічна благодійна акція – Марафон «З вірою в майбутнє» має свою знакову історію довжиною в майже чверть століття і своє особливе сьогодення в оновленому онлайн форматі дистанційно-віртуальних реалій...

- В період всеохоплюючої пандемії COVID-19 та загальнонаціональних карантинних заходів в Україні XXV-му Благодійному марафону «З вірою в майбутнє» БУТИ! З 1 до 30 травня - особливий онлайн формат, нереальні зусилля організаторів, фантастичні умови його проведення, непередбачувані ризики і всепоглинаючі надії на успіх. Впродовж травня: трансляція телеверсій концертів художніх колективів ПДМ в ефірі місцевих телеканалів «Сфера ТВ» та ТРК «Ритм», та на сторінці Палацу дітей та молоді у Facebook. Вперше дистанційний Благодійний онлайн-аукціон творчих робіт вихованців профільної Школи образотворчого мистецтва ПДМ, меморі-формат визначних творчих подій і акцій попередніх марафонів, дистанційне святкування ювілеїв театрів та окремих профільних шкіл Палацу, народження нових традицій, флеш-моби і челенджі. Унікальна святкова атмосфера і безмежний віртуальний простір! - запевнила директорка ПДМ Ірина Первушевська Цьогоріч Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» триватиме впродовж місяця. Традиційно, виручені кошти підуть на фінансову підтримку учасників марафону.

Положення про Марафон Програма БМ 2020    

Благодійні внески на підтримку дітей-учасників БМ-2020 акумулюються на рахунку ГО «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»:

м. Рівне, 33028  вул. Кн.Володимира,10
ЄДРПОУ 22566386
р/р:  UA 47 300346  0000026005022684001
АТ „АЛЬФА-БАНК”
МФО: 30034 з приміткою: Благодійні внески БМ-2020

Обличчями Марафону 2020 стали:
- Єва-Марія Назарук (Профільна Школа образотворчого мистецтва)
- Анна-Марія Снагінська (Профільна Школа сучасної хореографії),
- Владислав Шпіганович (Школа інтелектуальних видів спорту).

Матеріальну допомогу на лікування отримають: Валентина Михайлова (Профільна Школа образотворчого мистецтва) та Макар Гук, вони вже були учасниками благодійної акції «Добро на Різдво», але знову потребують допомоги.

Так само як і діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні традиційно отримають адресну допомогу на лікування.

Важливо, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, благодійників та спонсорів. 2020 рік особливий для Палацу дітей та молоді, бо саме цьогоріч відзначається його 80-річчя.

А з 1996-го року розпочалась історія Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» з ідеї підтримки обдарованих випускників Палацу. Місія благодійності об’єднала всі творчі колективи закладу, ланцюговою реакцією захопила тисячі небайдужих рівнян. Саме творчість і соціальна свідомість організаторів реалізували ще не зовсім дорослі мрії майже півтори сотні дітей, на яких працювали тисячі вихованців Палацу в усі попередні Благодійні марафони «З вірою в майбутнє». Марафон став знаковою традицією ПДМ та згодом його вражаючий резонанс переріс у всеукраїнське та міжнародне дійство, що об’єднувало своїми ціннісними сенсом і місією творчу молодь України і Європи. Учнівсько-педагогічний колектив Рівненського Палацу дітей та молоді щиро вдячний всім хто допомагає здійснити прагнення організаторів і благодійників не лише у вирішенні фінансової допомоги для кожного учасника. Головним є духовна та моральна підтримка, надихаюча і ціннісна, від усіх вихованців Палацу, благодійників та спонсорів, яка так необхідна всім нам. Закликаємо і запрошуємо рівнян долучитися до Благодійного марафону «З вірою в майбутнє». Свій вклад у добру справу Ви можете зробити дистанційно за цими реквізитами: