Ансамбль сучасного танцю «Light Dance Company»

Опубліковано admin Пон, 12/21/2015 - 11:38

Художня спрямованість репертуару ансамблю орієнтована на розвиток таких напрямків сучасного мистецтва, як jazz-modern, afrojazz, blues-jazz, fank-jazz, contemporary, modern dance, street jazz, acrobatic dance, tapdance. В репертуарі «Light Dance Company» понад 50 авторських балетмейстерських постановок Наталії Сторожук, Олени Додчук, Олени Коротєєвої та шедеврів від таких майстрів світового хореографічного мистецтва, як Мішель Дорранс, Девін Пуллінса, Деррел Баллок, Клаудіа Раарджаното, Вайн МакГрегор, Джеральдіна Армстронг та інших. В кожному танцювальному номері, який виконує колектив, прочитується задум постановника, його бачення та оригінальне висвітлення ідеї, грамотне використання хореографічної лексики, відповідність костюмів та реквізиту.

Яскраві танцювальні композиції «Light Dance Company» одразу запам'ятовуються глядачам, створюючи яскраву і неповторну атмосферу на будь-якому заході. Концертна програма колективу - це різнобарвне шоу, яке приносить естетичне задоволення як учасникам, так і глядачам.

Колектив відомий не лише в місті, області, але й в Україні та поза її межами. Він є багаторазовим лауреатом та володарем Гран-прі всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів і фестивалів. Концертно-гастрольні виступи «Light Dance Company» відбувалися в Україні (м.Київ, м.Чернівці, м.Івано-Франківськ, м.Львів, м.Тернопіль, м.Харків, м.Скадовськ, м.Ужгород), Литовській Республіці (м.Вільнюс, м.Клайпеда, м.Паланга, м.Таураге), Польші (м.Краків), Словаччині (м.Кошице), Угорщині (м.Мишкольц), Туреччині (м.Анталія), Росії (м.Москва, м.Санкт-Петербург, Красноармійськ).

«Light Dance Company» в соціальних мережах